位置:BAS70W-06 > BAS70W-06详情
BAS70W-06中文资料
厂家型号
BAS70W-06
丝印代码
K76
封装外壳
SOT-323
文件大小
147.67Kbytes
页面数量
3
功能描述
Surface Mount Schottky Barrier Diode
DIODE DUAL SCHOTTKY 70V SOT323
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
BILIN
BAS70W-06产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    BAS70W-06
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    DIODE DUAL SCHOTTKY 70V SOT323
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    DIODE, DUAL SCHOTTKY, 70V, SOT323; Diode
  • Type
    Ultrafast Recovery; Diode
  • Configuration
    Dual Common Anode; Repetitive Reverse Voltage Vrrm
  • Max
    70V; Forward Current
  • If(AV)
    70mA; Forward Voltage VF
  • Max
    1V ;RoHS