位置:RM0402CT-1004JN-90 > RM0402CT-1004JN-90详情
RM0402CT-1004JN-90中文资料
厂家型号
RM0402CT-1004JN-90
文件大小
140.7Kbytes
页面数量
2
功能描述
1.25W Al2O3 Chip Resistor w/ Single-Sided Terminals & Backplane
数据手册
下载地址一下载地址二
简称
BARRY
生产厂商
Vishay Barry
中文名称
官网
RM0402CT-1004JN-90数据手册规格书PDF详情
RM0402ZZ-XXXXWN-90 Features:
• Single-Sided Terminals w/ Backplane Configuration
• Solder, Epoxy or Wirebondable Terminals
• Solder or Epoxy Mount Backplane
• Customer Defined Testing Available
• RoHS Compliant or SnPb Available
• Non-Magnetic Available
• Tape & Reel and Waffle Pack Available
(Standard is bulk)
RM0402ZZ-XXXXWN-90 Parameters:
Resistance Range: 0.5Ω - 1MΩ
Rated Power:* 1.25W
Construction: Thick Film on 0.010” Al2O3
Operating Temperature: -55 to +150°C