位置:首页 > IC中文资料 > BZY97C39GP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
BZY97C39GP
1.5 W Zener Diodes
[FAGOR] Voltage 10 to 200 V Power 1.5 W • Diffused junction • The plastic material carries U/L recognition 94 V-0 • Terminals: Axial Leads • Polarity: Color band denotes cathode Mounting instructions 1. Min. distance from body to soldering point, 4 mm. 2. Ma
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
BZY97C39GP
Zener Diodes
FAGOR
法格电子
1.5W 39V TAIWAN SUNMATE SEMICONDUCTOR CO.,LIMITED
固锝电子
BZY97C39GP产品属性
  • 类型
    描述
  • Pz (W):
    1.5
  • Vz (V):
    39
  • Outline:
    DO-41
更新时间:2026-5-14 17:56:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ST
25+
NA
20000
原装,请咨询
ST
23+
原厂原封
正规渠道,只有原装!
26+
NA
只有原装 可配单
23+
专做原装正品,假一罚百!
DO-15
原装现货,可开13%税票
原厂原封
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价