位置:首页 > IC中文资料 > BZY97C15
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
BZY97C15
ZENER DIODES
文件:239.55 Kbytes Page:5 Pages
BILIN
银河微电
BZY97C15
ZENER DIODES
文件:3.83005 Mbytes Page:3 Pages
TAYCHIPST
泰迪斯电子
BZY97C15
1.5Watts Axial leaded Zener Diodes
文件:141.79 Kbytes Page:2 Pages
SUNMATE
森美特
BZY97C15
AXIAL LEADED SILICON ZENER DIODES
文件:601.28 Kbytes Page:3 Pages
SUNMATE
森美特
BZY97C15
丝印代码:Y15;Zener Diodes
文件:2.57962 Mbytes Page:5 Pages
LUGUANG
鲁光电子
BZY97C15
Axial zener diode
BZY97C15
稳压二极管
LUGUANG
鲁光电子
BZY97C15
15V,1500mW,Zener Diodes
GALAXY
银河微电
1.5 W Zener Diodes
[FAGOR] Voltage 10 to 200 V Power 1.5 W • Diffused junction • The plastic material carries U/L recognition 94 V-0 • Terminals: Axial Leads • Polarity: Color band denotes cathode Mounting instructions 1. Min. distance from body to soldering point, 4 mm. 2. Ma
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
1.5 W Zener Diodes
未分类制造商
1.5W 150V TAIWAN SUNMATE SEMICONDUCTOR CO.,LIMITED
文件:610.111 Kbytes Page:3 Pages
PDF上传者:深圳冠荣电子有限公司
TAYCHIPST
泰迪斯电子
BILIN
丝印代码:Y150;Zener Diodes
SILICON PLANAR ZENER DIODES
GOOD-ARK
固锝电子
BZY97C15产品属性
  • 类型
    描述
  • AEC Qualified:
    NO
  • Pb Free:
    YES
  • Halide free:
    NO
  • Reach:
    YES
  • RoHS:
  • Marketing Status:
    Active
  • Configuration:
    Single
  • VZ(V)nom.:
    15
  • IT (mA):
    50
  • PD(mW)max.:
    1500
  • TJ(°C)max.:
    150
  • TJ(°C)min.:
    -55
  • ECCN(US):
    EAR99
  • Category:
    稳压二极管
更新时间:2026-5-13 22:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
GP
24+
DO-41
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增
THOMSON
552
原装正品现货库存价优
FAGOR
25+
DIP
原装正品!现货供应!
FAGOR
22+
SMD
现货,原厂原装假一罚十!
23+
SMD
专业配单保证原装正品假一罚十
FAG
24+
DO-15
原装现货,可开13%税票