位置:首页 > IC中文资料第11490页 > BZY55B4V3
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
BZY55B4V3
500mW,2 Tolerance SMD Zener Diode
文件:146.36 Kbytes Page:3 Pages
TSC
台湾半导体
BZY55B4V3
2 Tolerance SMD Zener Diode
文件:241.91 Kbytes Page:5 Pages
TSC
台湾半导体
封装/外壳:0805(2012 公制) 包装:卷带(TR) 描述:DIODE ZENER 4.3V 500MW 0805 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单
Silicon Epitaxial Planar Z-Diodes
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
0.5 Watts Hermetically Sealed Glass Zener Voltage Regulators
ZENER DIODES
VZ : 2.4 to 75V PD : 500mW FEATURES : • Silicon planar zener diodes • For use as low voltage stabilizer or voltage reference. • Standard zener voltage tolerance is ± 2 • Pb / RoHS Free
EIC
500 mW QUADRO Mini-MELF Hermetically Sealed Glass Zener Voltage Regulators
TAK_CHEONG
德昌电子
BZY55B4V3产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    BZY55B4V3
  • 制造商
  • 制造商全称
    Taiwan Semiconductor Company, Ltd
  • 功能描述