位置:首页 > IC中文资料 > BZX85B91
BZX85B91价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
BZX85B91
Zener Diodes
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
BZX85B91
Zener Diodes
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
BZX85B91
BZX85B91
VZ : 3.6 to 200V PD : 1.3W FEATURES : • Silicon planar power zener diodes. • For use in stabilizing and clipping circuits with high power rating. • Standard zener voltage tolerance is ± 2 • Other tolerances are available upon request. • Pb / RoHS Free
EIC
BZX85B91
文件:102.47 Kbytes Page:6 Pages
BZX85B91
分立
EIC
封装/外壳:DO-204AL,DO-41,轴向 包装:散装 描述:DIODE ZENER 91V 1.3W DO41 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单
ETC
知名厂家
封装/外壳:DO-204AL,DO-41,轴向 包装:卷带(TR) 描述:DIODE ZENER 91V 1.3W DO41 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单