位置:首页 > IC中文资料第6154页 > BTA40800B
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
丝印代码:BTA40800B;800 V and 600 V, 40 A standard Triacs in TOP3 and RD91 package
STMICROELECTRONICS
意法半导体
RECEPTACLE, SPARK PLUG
文件:34.55 Kbytes Page:1 Pages
MACOM
High-Speed Infrared Emitter with Integrated Drive Electronics
文件:1.40348 Mbytes Page:9 Pages
OPTODIODE
6 GHz Fixed Modulus Prescalers
文件:419.62 Kbytes Page:12 Pages
ZARLINK
Zarlink Semiconductor Inc
6 GHz Fixed Modulus Prescalers
ZARLINK
Zarlink Semiconductor Inc
6 GHz Fixed Modulus Prescalers