位置:首页 > IC中文资料 > BSTE0433
BSTE0433晶体管资料
  • BSTE0433别名:BSTE0433三极管、BSTE0433晶体管、BSTE0433晶体三极管
  • BSTE0433生产厂家
  • BSTE0433制作材料:F-Thy
  • BSTE0433性质
  • BSTE0433极限工作电压:500V
  • BSTE0433最大电流允许值:4A
  • BSTE0433最大工作频率:<1MHZ或未知
  • BSTE0433引脚数:2
  • BSTE0433最大耗散功率
  • BSTE0433放大倍数
  • BSTE0433图片代号:E-43
  • BSTE0433vtest:500
  • BSTE0433htest:999900
  • BSTE0433atest:4
  • BSTE0433wtest:0
  • BSTE0433代换 BSTE0433用什么型号代替:T3S500,TAG670S-500,TAG675S-500,
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
COMMON MODE CHOKES Common mode choke for power application
ALLIED
Single chip 433MHz RF Transceiver
[Nordic] GENERAL DESCRIPTION nRF0433 is a true single chip UHF transceiver designed to operate in the 433MHz ISM (Industrial, Scientific and Medical) frequency band. It features Frequency Shift Keying (FSK) modulation and demodulation capability. nRF0433 operates at bit rates up to 9600 bi
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商