位置:首页 > IC中文资料第1014页 > BLA2ABD102SN4D
BLA2ABD102SN4D价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
BLA2ABD102SN4D
EMIFIL (Inductor type) Chip Ferrite Bead (Array) BLA2AA/BLA2AB Series (0804 Size)
SMD/BLOCK Type EMI Suppression Filters EMIFIL
MURATA
村田
BLA2ABD102SN4D
BLA2AA/2AB series has 4 circuits in 2.0x1.0mm body with 0.5mm pitch.
1. BLA2AA/2AB series has 4 circuits in 2.0x1.0mm body with 0.5mm pitch. 2. Provides attenuation across a broad frequency range. Two types of impedance characteristics are available, one is for general signal line and the other is for high speed signal line. 3. Original inner electrode struct
MURATA
村田
BLA2ABD102SN4D
封装/外壳:0804(2010 公制),阵列,8 PC 板 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:FERRITE BEAD 1 KOHM 0804 4LN 滤波器 铁氧体磁珠和芯片
ETC
知名厂家
BLA2ABD102SN4D
SMD/BLOCK Type EMI Suppression Filters
文件:2.73758 Mbytes Page:88 Pages
文件:3.15958 Mbytes Page:89 Pages
EMI Suppression Filters
BLA2ABD102SN4D产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    BLA2ABD102SN4D
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    AVX
  • 最大直流电流
    35 mA
  • 端接类型
    SMD/SMT
  • 电压额定值
    25 V