位置:首页 > IC中文资料第4503页 > B1161UCTP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
B1161UCTP
封装/外壳:6-SMD,鸥翼 包装:管件 描述:BATTRAX SLIC DUAL NEG 400A MS013 电路保护 TVS - 混合技术
LITTELFUSE
力特
Full-speed Universal Serial Bus single-chip host and device controller
PHILIPS
飞利浦
PHILIPS
飞利浦
10-Bit, 40Msps, TTL-Output ADC
General Description The MAX1161 10-bit, monolithic analog-to-digital converter (ADC) is capable of 40Msps minimum word rates. An on-board track/hold ensures excellent dynamic performance without the need for external components. A 5pF input capacitance minimizes drive requirement problems. Input
MAXIM
美信
Integrated Circuit TV Video/Sound IF Amp, Detector
NTE
Quad Protected High-Side MOSFET Driver
文件:290.6 Kbytes Page:12 Pages
LINER
凌力尔特
B1161UCTP产品属性
  • 型号
    B1161UCTP
  • 功能描述
    浪涌抑制器 160mA 500A Dual Negative
  • 电压额定值
    40 V
  • 电流额定值
    750 mA