位置:首页 > IC中文资料第4503页 > B1161UC4TP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
B1161UC4TP
封装/外壳:6-SMD,鸥翼 包装:管件 描述:THY DL NEG 160MA 500A ESD MSO13 电路保护 TVS - 混合技术
LITTELFUSE
力特
Battrax Quad Negative SLIC Protector
文件:127.05 Kbytes Page:2 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Dual port protection is provided by a programmable device that is referenced
文件:145.23 Kbytes Page:4 Pages
LITTELFUSE
力特
Dual Port Negative SLIC Protector
文件:165.68 Kbytes Page:2 Pages
B1161UC4TP产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    B1161UC4TP
  • 功能描述
    浪涌抑制器 160mA 500A Battrax Dual Neg
  • RoHS
  • 制造商
    Bourns
  • 电压额定值
    40 V
  • 电流额定值
    750 mA