位置:SM3200BF > SM3200BF详情
SM3200BF中文资料
厂家型号
SM3200BF
文件大小
451.12Kbytes
页面数量
5
功能描述
SCHOTTKY DIODE REVERSE VOLTAGE 20V TO 200V FORWARD CURRENT 3.0A