位置:首页 > IC中文资料第11252页 > ASDXRRX100KGAA5
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ASDXRRX100KGAA5
ASDX Series Silicon Pressure Sensors
Microstructure Pressure Sensors 0 psi to 1 psi through 0 psi to 100 psi The ASDX series is an amplified version of Honeywell’s proven performer and industry leading SDX series sensor. The amplified ASDX sensor’s footprint is slightly larger than the SDX but it offers a high level output (4.0 Vdc
HONEYWELL
霍尼韦尔
HONEYWELL
霍尼韦尔