位置:首页 > IC中文资料第5912页 > AS36800JLF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Bayonet coupling mechanism provides quick
文件:11.45591 Mbytes Page:30 Pages
AMPHENOL
安费诺
Dual N-channel MOSFET
文件:113.44 Kbytes Page:4 Pages
ELM-TECH
榆木科技
Circuit Breaker, PowerPact M, electronic trip, 800A, 3 poles, 25 kA, 600 V, lugs both ends, ABC phasing
文件:168.84 Kbytes Page:3 Pages
SCHNEIDER
施耐德
Circuit Breaker, PowerPact M, electronic trip, unit mount, 800A, 3 pole, 25 kA, 600 VAC, control wire, lugs both ends
文件:168.55 Kbytes Page:3 Pages
SCHNEIDER
施耐德
Circuit Breaker, PowerPact M, electronic trip, unit mount, 800A, 3 pole, 25 kA, 600 VAC, lugs both ends, shunt trip