位置:首页 > IC中文资料 > ARD50024C
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ARD50024C
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH
FEATURES 1. High frequency characteristics (Impedance 50Ω) 2. SPDT and transfer type available 3. High sensitivity Nominal operating power: 840 mW (SPDT, Failsafe type) 1540 mW (Transfer, Failsafe type) 4. Long life: 5 ×106 (SPDT) TYPICAL APPLICATIONS Wireless and mobile
NAIS
松下电器
ARD50024C
ETC
知名厂家
ARD50024C
射频开关
PANASONIC
松下
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH
NAIS
松下电器
ETC
知名厂家
射频开关
PANASONIC
松下
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH
SI-50024
文件:227.59 Kbytes Page:3 Pages
BEL
OUTLINE, COAX TERMINATION
文件:198.55 Kbytes Page:1 Pages
ATM
OUTLINE, COAX TERMINATION
ATM
ARD50024C产品属性
  • 类型
    描述
  • 插入损耗:
    0.8dB
  • 电源电压:
    24V
  • 工作温度:
    -55℃~+85℃