位置:首页 > IC中文资料 > ARD50012J
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH
FEATURES 1. High frequency characteristics (Impedance 50Ω) 2. SPDT and transfer type available 3. High sensitivity Nominal operating power: 840 mW (SPDT, Failsafe type) 1540 mW (Transfer, Failsafe type) 4. Long life: 5 ×106 (SPDT) TYPICAL APPLICATIONS Wireless and mobile
NAIS
松下电器
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH
NAIS
松下电器
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH