位置:首页 > IC中文资料第9595页 > APT60D40LCT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT60D40LCT
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODES
ADPOW
APT60D40LCT
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE
ADPOW
APT60D40LCT
Ultrafast Recover Rectifier
ISC
无锡固电
APT60D40LCT
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODES 400V 2x60A
APT
晶科电子
封装/外壳:TO-264-3,TO-264AA 包装:管件 描述:DIODE ARRAY GP 400V 60A TO264 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MICROCHIP
微芯科技
High Voltage Fast Recovery Diode
MICROCHIP
微芯科技
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(60A,30-60V)
Schottky Barrier Rectifiers SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 30 AMPERES 30 -- 60 VOLTS
MOSPEC
统懋
Schottky Barrier Rectifiers
MOSPEC
统懋
POWER RECTIFIERS(60A,300-600V)
SWITCHMODE DUAL ULTRAFAST POWER RECTIFIERS ULTRA FAST RECTIFIERS 60 AMPERES 300 -- 600 VOLTS
APT60D40LCT产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    APT60D40LCT
  • 制造商
  • 制造商全称
    Advanced Power Technology
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 12:15:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MICROSEM
2016+
TO-247
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!