位置:首页 > IC中文资料第8234页 > APT6017LLL
APT6017LLL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT6017LLL
ADPOW
APT6017LLL
isc N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES ·Drain Current : ID= 35A@ TC=25℃ ·Drain Source Voltage : VDSS= 600V(Min) ·Static Drain-Source On-Resistance : RDS(on) = 0.17Ω(Max) @ VGS= 10V ·100 avalanche tested ·Minimum Lot-to-Lot variations for robust device performance and reliable operation DESCRIPTION ·motor drive, DC-