位置:首页 > IC中文资料第7281页 > APT5017BLC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT5017BLC
ADPOW
APT5017BLC
POWER MOS VI 500V 30A 0.170 Ohm
APT
晶科电子
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
文件:62.58 Kbytes Page:4 Pages
ADPOW
NPN (COLOR TV HORIZONTAL OUTPUT APPLICATIONS)
* NPN Triple Diffused Planar Silicon Transistor * High Collector-Base Voltage Vcbo = 1500V
SAMSUNG
三星
Dot Matrix LED
SHARPSharp Corporation
夏普
Zener Diode, 1/2 Watt 짹5 Tolerance
Features: ● Zener Voltage 2.4 to 200V ● DO35 Package
NTE
N-channel P-channel 3-phase motor drive
文件:31 Kbytes Page:2 Pages
SANKEN
三垦
APT5017BLC产品属性
  • 型号
    APT5017BLC
  • 制造商
  • 制造商全称
    Advanced Power Technology
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 22:59:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
Microchip Technology / Atmel
25+
TO-247-3
6843
样件支持,可原厂排单订货!
Microchip Technology / Atmel
25+
TO-247-3
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
APT
TO247
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!