位置:首页 > IC中文资料第7281页 > APT5015BVR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT5015BVR
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
ADPOW
APT5015BVR
isc N-Channel MOSFET Transistor
文件:419.75 Kbytes Page:2 Pages
ISC
无锡固电
APT5015BVR
POWER MOS V 500V 32A 0.150 Ohm
APT
晶科电子
N-Channel MOSFET
ROHS
MICROCHIP
微芯科技
NPN(COLOR TV HORIZONTAL OUTPUT APPLICATIONS)
COLOR TV HORIZONTAL OUTPUT APPLICATIONS High Collector-Base Voltage VCEO = 1500 V
SAMSUNG
三星
N-CHANNEL BROADBAND RF POWER FET
Designed for broadband commercial and industrial applications at frequencies to 520 MHz. The high gain and broadband performance of this device makes it ideal for large–signal, common source amplifier applications in 12.5 volt mobile, and base station FM equipment. • Guaranteed Performance at 512
MOTOROLA
摩托罗拉
Zener Diode, 1/2 Watt 짹5 Tolerance
Features: ● Zener Voltage 2.4 to 200V ● DO35 Package
NTE
Zener Diode, 300mW 짹5 Tolerance
Features: Zener Voltage 3.3V to 24V SOT–23 Type Surface Mount Package Absolute Maximum Ratings: Maximim Repetitive Peak Forward Current, IFRM . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 250mA Maximim Repetitive Peak Working Current, IZRM . . . . . . . . . .. . . . . . . .