位置:首页 > IC中文资料第7281页 > APT5015BLC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT5015BLC
ADPOW
APT5015BLC
POWER MOS VI 500V 32A 0.150 Ohm
APT
晶科电子
NPN(COLOR TV HORIZONTAL OUTPUT APPLICATIONS)
COLOR TV HORIZONTAL OUTPUT APPLICATIONS High Collector-Base Voltage VCEO = 1500 V
SAMSUNG
三星
N-CHANNEL BROADBAND RF POWER FET
Designed for broadband commercial and industrial applications at frequencies to 520 MHz. The high gain and broadband performance of this device makes it ideal for large–signal, common source amplifier applications in 12.5 volt mobile, and base station FM equipment. • Guaranteed Performance at 512
MOTOROLA
摩托罗拉
Zener Diode, 1/2 Watt 짹5 Tolerance
Features: ● Zener Voltage 2.4 to 200V ● DO35 Package
NTE
Zener Diode, 300mW 짹5 Tolerance
Features: Zener Voltage 3.3V to 24V SOT–23 Type Surface Mount Package Absolute Maximum Ratings: Maximim Repetitive Peak Forward Current, IFRM . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 250mA Maximim Repetitive Peak Working Current, IZRM . . . . . . . . . .. . . . . . . .
NTE
P-channel General purpose
文件:21.3 Kbytes Page:1 Pages
SANKEN
三垦
APT5015BLC产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    APT5015BLC
  • 制造商
    ADPOW
  • 制造商全称
    Advanced Power Technology
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 18:50:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
APTMICROS
2517+
TO-247
只做原装正品现货或订货假一赔十!
MICROSEMI/美高森美
25+
TO247
原装
APT
23+
TO-3P
专做原装正品,假一罚百!
MICROSEMI/美高森美
21+
长期代理优势供应
24+
模块
原装现货,可开13%税票