位置:首页 > IC中文资料 > APT5010JLL
APT5010JLL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT5010JLL
ADPOW
APT5010JLL
N-Channel MOSFET
微芯科技
APT5010JLL
POWER MOS 7 MOSFET
文件:174.33 Kbytes Page:5 Pages
ADPOW
ISOTOP Boost chopper MOSFET Power Module
MICROSEMI
美高森美
500V/Boost chopper/Si Mosfet modules
MICROCHIP
微芯科技
ISOTOP Buck chopper MOSFET Power Module
MICROSEMI
美高森美
500V/Buck chopper/Si Mosfet modules
POWER MOS 7 MOSFET
INTEGRATED PRESSURE SENSOR 0 to 10 kPa (0 to 1.45 psi) 0.2 to 4.7 V OUTPUT
MOTOROLA
摩托罗拉
MOTOROLA
摩托罗拉
OPERATING OVERVIEW INTEGRATED PRESSURE SENSOR
APT5010JLL产品属性
  • 类型
    描述
  • Status:
    In Production
  • Product Type:
    Si Mosfet
  • VDSS (V):
    500
  • Current (A) Tc=80 C:
    30
  • RDSon (mR) typ:
    100
  • Silicon Type:
    MOSFET
  • PKG:
    SOT-227
更新时间:2026-5-13 19:55:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
Microch
20+
NA
33560
原装优势主营型号-可开原型号增税票
APT
22+
SOT227
原装正品支持实单
APT
24+
模块
原装现货,可开13%税票