位置:首页 > IC中文资料第6201页 > APT30M90AVR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT30M90AVR
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
ADPOW
APT30M90AVR
POWER MOS V 300V 33A 0.090 Ohm