位置:首页 > IC中文资料第2004页 > APT25GR120B
APT25GR120B价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT25GR120B
Power Semiconductors Power Modules RF Power MOSFETs
MICROSEMI
美高森美
APT25GR120B
NPT IGBT & Trench IGBT
MICROCHIP
微芯科技
APT25GR120B
封装/外壳:TO-247-3 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:IGBT 1200V 75A 521W TO247 分立半导体产品 晶体管 - UGBT、MOSFET - 单
MICROCHIP
微芯科技
APT25GR120B
Power Semiconductors Power Modules
文件:2.83336 Mbytes Page:44 Pages
MICROSEMI
美高森美
IGBT
ISC
无锡固电
NPT IGBT & Trench IGBT
ROHS
ROHS
封装/外壳:TO-247-3 包装:管件 描述:IGBT 1200V 75A 521W TO247 分立半导体产品 晶体管 - UGBT、MOSFET - 单
Ultra Fast NPT IGBT
DESCRIPTION · Low Saturation Voltage:VCE(sat)=3.2V@IC=25A · Easy Paralleling · Integrated Gate Resistor: Low EMI, High Reliability · Low Saturation Voltage · Short Circuit Withstand Rated · High Frequency Switching APPLICATIONS ·Welding, Inductive Heating ·Solar Inverters ·SMPS, Motor dr