位置:首页 > IC中文资料第2002页 > APT20M11JVR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT20M11JVR
Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel enhancement mode power MOSFETs.
ADPOW
APT20M11JVR
N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES · Drain Current -ID= 175A@ TC=25℃ · Drain Source Voltage -VDSS= 200V(Min) · Static Drain-Source On-Resistance -RDS(on) = 11mΩ(Max)@VGS= 10V APPLICATIONS · Converters · Faster Switching
ISC
无锡固电
APT20M11JVR
MOSFET
MICROCHIP
微芯科技
ADPOW
POWER MOS 7 FREDFET
文件:171.27 Kbytes Page:5 Pages
POWER MOS 7 MOSFET
文件:170.28 Kbytes Page:5 Pages
APT20M11JVR产品属性
  • 型号
    APT20M11JVR
  • 功能描述
    MOSFET N-CH 200V 175A SOT-227