位置:首页 > IC中文资料第10770页 > APT10078BLL
APT10078BLL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT10078BLL
ADPOW
APT10078BLL
isc N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES ·Drain Current –ID= 14A@ TC=25℃ ·Drain Source Voltage- : VDSS= 1000V(Min) ·Static Drain-Source On-Resistance : RDS(on) = 0.78Ω(Max)@VGS= 10V ·100 avalanche tested ·Minimum Lot-to-Lot variations for robust device performance and reliable operation DESCRIPTION ·motor drive, DC-DC
ISC
无锡固电
APT10078BLL
Lower Input Capacitance
文件:170.42 Kbytes Page:5 Pages
ADPOW
APT10078BLL
文件:164.4 Kbytes Page:5 Pages
APT10078BLL
POWER MOS 7 1000V 14A 0.780 Ohm