位置:首页 > IC中文资料第8449页 > APM2505NU
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APM2505NU
N-Channel Enhancement Mode MOSFET
Features • 25V/50A, RDS(ON)=4mW (typ.) @ VGS=10V RDS(ON)=7mW (typ.) @ VGS=4.5V • Super High Dense Cell Design • Reliable and Rugged • Lead Free Available (RoHS Compliant) Applications • Power Management in Desktop Computer or DC/DC Converters
ANPEC
茂达电子
APM2505NU
ANPEC
茂达电子