位置:首页 > IC中文资料第6416页 > AP1084T33A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AP1084T33A
5A Low Dropout Positive Adjustable or Fixed-Mode Regulator
General Description AP1084 is a low dropout positive adjustable or fixedmode regulator with minimum of 5.0A output current capability. The product is specifically designed to provide well-regulated supply for low voltage IC applications such as high-speed bus termination and low current 3.3V logi
ANACHIP
易亨电子
AP1084T33A
易亨电子
General Description AP1084 is a low dropout positive adjustable or fixed-mode regulator with 5.0A output current capability. The product is specifically designed to provide well-regulated supply for low voltage IC applications such as high-speed bus termination and low current 3.3V logic supply.
DIODES
美台半导体
AP1084T33A产品属性
  • 型号
    AP1084T33A
  • 功能描述