位置:首页 > IC中文资料第6416页 > AP1084D50A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AP1084D50A
5A Low Dropout Positive Adjustable or Fixed-Mode Regulator
General Description AP1084 is a low dropout positive adjustable or fixedmode regulator with minimum of 5.0A output current capability. The product is specifically designed to provide well-regulated supply for low voltage IC applications such as high-speed bus termination and low current 3.3V logi
ANACHIP
易亨电子
AP1084D50A
易亨电子
AP1084D50A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AP1084D50A
  • 制造商
  • 制造商全称
    Anachip Corp
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 9:25:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
23+
TO252
1393
全新原装正品现货,支持订货
DIODES/美台
TO252
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
DIODES
25+
原装正品 有挂有货 假一赔十
明嘉莱只做原装正品现货
25+
现货
20+
原装优势主营型号-可开原型号增税票
TO-252-2
全新原装现货
23+
SOT252
DIODE美台
17+