位置:首页 > IC中文资料第6416页 > AP1084D33LA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AP1084D33LA
5A Low Dropout Positive Adjustable or Fixed-Mode Regulator
General Description AP1084 is a low dropout positive adjustable or fixedmode regulator with minimum of 5.0A output current capability. The product is specifically designed to provide well-regulated supply for low voltage IC applications such as high-speed bus termination and low current 3.3V logi
ANACHIP
易亨电子
AP1084D33LA
文件:183.03 Kbytes Page:6 Pages
ANACHIP
易亨电子
4.5A Adjustable/Fixed Low Dropout Linear Regulator