位置:首页 > IC中文资料 > AON7702A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AON7702A
N-Channel MOSFET uses advanced trench technology
DOINGTER
杜因特
AON7702A
丝印代码:7702A;30V N-Channel MOSFET
AOSMD
万国半导体
AON7702A
MOSFET:N-Channel
AOS
美国万代
Single Rail CODEC
GENERAL DESCRIPTION The MSM7702 is a single-channel CODEC CMOS IC for voice signals ranging from 300 to 3400 Hz with filters for A/D and D/A conversion. Designed especially for a single-power supply and low-power applications, the device is optimized for telephone terminals in digital wireless s
OKIOki Electric Cable Co.,Ltd
冲电线日本冲电线株式会社
SUPPLY VOLTAGE SUPERVISORS
DESCRIPTION The TL7700A series are monolithic supply voltage supervisor IC’s specifically designed for use as reset controllers in microcomputer and microprocessor systems. ■ POWER-ON RESET GENERATOR ■ AUTOMATIC RESET GENERATION AFTER VOLTAGE DROP ■ WIDE SUPPLY VOLTAGE RANGE ... 3V TO 18V ■
STMICROELECTRONICS
意法半导体
SUPPLY VOLTAGE SUPERVISORS
STMICROELECTRONICS
意法半导体
AON7702A产品属性
  • 类型
    描述
  • Status:
    Obsolete
  • Recommended Replacement:
    AON7752
  • Package:
    DFN3x3_8L
  • Vds/V:
    30
  • Vgs/V:
    12
  • Id(A)(25℃):
    36
  • Id(A)(75℃):
    22
  • Pd(W)(25℃):
    23
  • Pd(W)(75℃):
    9
  • Rds (on) mΩ max(10V):
    10
  • Rds (on) mΩ max(4.5V):
    13
  • Qg (nC):
    8.7
更新时间:2026-5-14 8:31:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
AOS
2016+
QFN-8
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
12+PBF
DFN3X3
25+
原装
18+
DFN3X3