位置:首页 > IC中文资料 > ALE75B18
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ALE75B18
16A Power Relay For Micro wave oven
FEATURES 1. Ideal for magnetron and heater loads 2. Excellent heat resistance • This satisfies UL coil insulation class B/class F available 3. High insulation resistance • Creepage distance and clearances be tween contact and coil: Min. 8 mm .315 inch • Surge withstand voltage: Min.
NAIS
松下电器
ALE75B18
包装:管件 描述:RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V 继电器 功率继电器,高于 2 A
ETC
知名厂家
ALE75B18
ETC
知名厂家
ALE75B18
功率继电器
PANASONIC
松下
Silicon Epitaxial Planar Z-Diodes
PFS
平盛电子
High PSRR 150mA LDO Regulator