位置:首页 > IC中文资料第399页 > AIF50B300N
AIF50B300N价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
封装/外壳:模块 包装:散装 描述:DC DC CONVERTER 12V 600W 电源 - 板安装 直流转换器
ETC
知名厂家
封装/外壳:10-DIP 模块,全砖 包装:散装 描述:DC DC CONVERTER 12V 600W 电源 - 板安装 直流转换器
ETC
知名厂家
600 Watts
Special Features • 600W Continuous power at 100°C baseplate temperature • 108W/in3 (6.6W/cm3) • High efficiency - up to 90 • Low output ripple and noise • Positive and Negative enable function • Excellent transient response • OVP, OCP, V Adj control with ALPTM analog mode linear control, or
ASTEC
DC-DC Converter Module
ASTEC
Total Power: 600 Watts
文件:523.64 Kbytes Page:3 Pages
ARTESYN
600W Continuous power at 100째C baseplate temperature
文件:139 Kbytes Page:2 Pages
EMERSON-NETWORKPOWER
艾默生
FLAMEPROOF DUAL LEVEL VERTICAL STAINLESS FLOAT SWITCH
SENSATA
森萨塔
AIF50B300N产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AIF50B300N
  • 制造商
    Emerson Network Power - Embedded Power
  • 功能描述
    DC/DC PS SGL-OUT 12V 50A 600W 22PIN - Trays