位置:首页 > IC中文资料第3199页 > AEL80US30
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AEL80US30
XPPOWER
AEL80US30
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 80W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 45-130 Watts AEH Series • Output Voltages from 2.5 V to 48 V • Non-standard Outputs Available • Universal Input • Single & Multiple Output Versions • 0 °C to +70 °C Operating Temperature • Efficiency up to 80 • Non-standard Connectors Available
AEL80US30产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AEL80US30
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU EXTERNAL 80W 30V
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU, EXTERNAL, 80W, 30V
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 80W, 30V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    30V; Output Current
  • Max
    2.66A; Output Power
  • Max
    80W; Output
  • Connector
    5 Pin ;RoHS