位置:首页 > IC中文资料第397页 > AEE02A12
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Total Power: 10 Watts Input, Voltages: 12V, No. of Outputs: Single and Dual
Special Features • 10 W, Dual output • 2:1 Input range • 1.0 x 2.0 x 0.33 case • Industry standard package • Low Profile • Low Cost
ASTEC
10 Watts
ASTEC
封装/外壳:6-DIP 模块 包装:散装 描述:DC DC CONVERTER 5V 10W 电源 - 板安装 直流转换器
ETC
知名厂家
AEE02A12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AEE02A12
  • 制造商
    Emerson Network Power - Embedded Power
  • 功能描述
    DC/DC CONVERTER 10W 5V