位置:首页 > IC中文资料 > ABV0017BSC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ABV0017BSC
丝印代码:ABV0017BSC;Low Power CMOS Output VCXO Family (17MHz to 130MHz)
文件:65.2 Kbytes Page:5 Pages
ABRACON
ABRACON
4:1 Tx Line Transformer 50-870MHz characterized in a 2.66:1 Z environment
MACOM
2V Dual-Mode WCDMA & Triple Band GSM/DCS/PCS Switch 0.5 - 2.2 GHz
MACOM
Ka Band Connectorised Amplifier: 30 - 35 GHz
文件:90.75 Kbytes Page:2 Pages
E-Series RF 1:2.56 Impedance Ration Center Taped Transformer 5 - 65 MHz