位置:首页 > IC中文资料第9361页 > A11403MSZQ
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
A11403MSZQ
ITT
Breake Away Header .025(0.64mm) Square Posts
[FOXCONN] Breake Away Header .025 (0.64mm) Square Posts
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
114MHz SAW Filter 11MHz Bandwidth