位置:首页 > IC中文资料第10309页 > 911KD10JX
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
911KD10JX | 11 to 1000 Volts Varistor 2.6 to 247Joule 文件:117.61 Kbytes Page:6 Pages | MCC | ||
911KD10JX | 11 to 1000 Volts Varistor 2.6 to 247Joule | MCC | ||
Metal Oxide Varistors (MOV) Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 1100V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Operating Temperature:-40℃ ~ +105℃ ■ Storage Temperat | YAGEO 国巨 | |||
911KD10JX产品属性
- 类型
描述
- 型号
911KD10JX
- 制造商
MCC
- 制造商全称
Micro Commercial Components
- 功能描述
11 to 1000 Volts Varistor 2.6 to 247Joule
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
YAGEO |
25+ |
圆片式 10mm |
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐 |
YAGEO |
25+ |
圆片式 10mm |
样件支持,可原厂排单订货! |
BRIGHTKING/君耀 |
NA |
9850 |
只做原厂原装正品现货或订货假一赔十! |
LIOWN/里阳 |
23+ |
DIP-2 |
原厂授权代理,海外优势订货渠道。可提供大量库存,详 |
BRIGHTKING |
500 |
2224 |
con |
500 |
现货常备产品原装可到京北通宇商城查价格 |
N/A |
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择 |
DIP-2 |
正品原装,全新货源,可长期订货 |
君耀 |
26+ |
只做原装优势货源渠道 |
911KD10JX芯片相关品牌
911KD10JX规格书下载地址
911KD10JX参数引脚图相关
- a300
- a209
- a2000
- a1530
- a105
- a101
- 9sr
- 97an
- 91304A
- 912JE
- 912CT-4
- 9123A
- 9122A
- 9121A
- 9120GJ
- 9120GH
- 9120A
- 91204A