781KD20J | Metal Oxide Varistor (MOV) Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 1800V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Operating Temperature:-40℃ ~ +105℃ ■ Storage Temperat | YAGEO 国巨 | ||
781KD20J | 封装/外壳:圆片式 20mm 包装:卷带(TR) 描述:MOV DISC 20MM,780V 10KA, BULK 电路保护 TVS - 压敏电阻,MOV | YAGEO 国巨 | ||