位置:首页 > IC中文资料 > 500C473U100DD2B
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
500C473U100DD2B
Long-Life, Screw Terminal, Aluminum Electrolytic
CDE
500C473U100DD2B
Long Life, High Capacitance Screw Terminal Type
文件:1.07837 Mbytes Page:15 Pages
CDE
500C473U100DD2B
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
500C473U100DD2B产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    47
  • VoltageDC:
    100V
  • Tolerance:
    -10%/+75%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    95°C
  • LoadLife:
    5
  • RippleCurrent:
  • ESR:
  • Diameter:
    3 in.
  • Length:
    4.63 in.