431KH20J | Metal Oxide Varistor (MOV) Data Sheet Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 1800V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Operating Temperature:-40℃ ~ +140℃ ■ Storage Temperat | BRIGHTKING 君耀 | ||
431KH20J | Metal Oxide Varistors (MOV) Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 1800V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Operating Temperature:-40℃ ~ +140℃ ■ Storage Temperat | YAGEO 国巨 | ||
431KH20J | 压敏电阻 | YAGEO 国巨 | ||
Metal Oxide Varistors (MOV) Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 1800V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Operating Temperature:-40℃ ~ +140℃ ■ Storage Temperat | YAGEO 国巨 |
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
YAGEO |
25+ |
圆片式 20mm |
样件支持,可原厂排单订货! |
YAGEO |
25+ |
圆片式 20mm |
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐 |
431KH20J芯片相关品牌
431KH20J规格书下载地址
431KH20J参数引脚图相关
- 5814
- 555施密特触发器
- 555多谐振荡器
- 51单片机
- 500t
- 5000
- 485接口
- 432D-18
- 432D-12
- 43271E3
- 4324A