位置:首页 > IC中文资料 > 3SMC85CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
3SMC85CA
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS
CENTRAL
3SMC85CA
文件:141.32 Kbytes Page:2 Pages
CENTRAL
3SMC85CA
文件:663.26 Kbytes Page:3 Pages
3SMC85CA
Surface mount Transient Voltage Suppressor Single: 3000W Bi-polar
文件:142.32 Kbytes Page:2 Pages
3SMC85CA产品属性
  • 类型
    描述
  • Case:
    SMC (DO-214AB)
  • Configuration/ Description:
    Single
  • PDM MAX:
    3000W
  • VRWM MAX:
    85V
  • VBR MIN:
    94.4V
  • VBR MAX:
    108.2V
  • @IT:
    1mA
  • VC MAX:
    137V
  • @IPP:
    20.8A
  • IR MAX:
    5μA
  • @VR:
    85V