位置:首页 > IC中文资料 > 383LX223M080N102
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
383LX223M080N102
Top performance in power supplies and motor drives
CDE
383LX223M080N102
封装/外壳:径向,罐 - 卡入式 - 4 引线 包装:散装 描述:CAP ALUM 22000UF 20% 80V SNAP 电容器 铝电解电容器
CDE
383LX223M080N102
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
383LX223M080N102
105 ?C High-Ripple Snap-In
文件:409.44 Kbytes Page:10 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
383LX223M080N102
文件:660.81 Kbytes Page:11 Pages
未分类制造商
383LX223M080N102
High Ripple, Long Life, 2, 4 and 5 pin styles available
文件:1.30325 Mbytes Page:11 Pages
383LX223M080N102产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    22
  • VoltageDC:
    80V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    105°C
  • LoadLife:
    3
  • RippleCurrent:
    6.95 A @ 120 Hz
  • ESR:
    19 mΩ @ 120 Hz
  • Diameter:
    40mm
  • Length:
    105mm