位置:首页 > IC中文资料 > 382LX184M016B082V
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
382LX184M016B082V
85 ?C High-Capacitance Snap-In
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
382LX184M016B082V
High-Capacitance Snap-In
CDE
382LX184M016B082V
Type 380LX / 382LX 85 C High Capacitance, Snap-In Aluminum
未分类制造商
382LX184M016B082V
2, 4 and 5 pin styles available
CDE
382LX184M016B082V
Latest available ratings, worldwide
382LX184M016B082V
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
382LX184M016B082V
文件:1.13419 Mbytes Page:12 Pages
382LX184M016B082V产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    180
  • VoltageDC:
    16V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    85°C
  • LoadLife:
    3
  • RippleCurrent:
    18.04 A @ 20 kHz
  • ESR:
    10 mΩ @ 20 kHz
  • Diameter:
    50mm
  • Length:
    80mm