位置:首页 > IC中文资料 > 355016RFT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
355016RFT
表面贴装电阻器
CGS 3550, Surface Mount Resistors, Power Resistor, 2 Termination, Taped & Reeled, 1%, Thick Film, Resistance Range Up to 1kΩ Ω, 16 Ω, 5 W
TECHSPRAY
355016RFT
ETC
知名厂家
355016RFT
ETC
知名厂家
RAST-2.5-Steckverbinder, Raster 2,5/5,0 mm
RAST 2.5 pin header, with locking latch and positioning spigot contact pitch 2.5 mm 1. Temperature range -40 °C/+120 °C 2. Materials Insulating body1 PA 6.6 GF, V0 according to UL 94 Contact pin CuZn, pre-nickeled and tinned 3. Mechanical data Mating with connectors 3521
LUMBERG
隆堡
RAST 2.5 connectors, pitch 2.5/5.0 mm
文件:473.48 Kbytes Page:4 Pages
LUMBERG
隆堡
355016RFT产品属性
  • 类型
    描述
  • 电阻器类型:
    功率电阻器
  • 元件类型:
    厚膜
  • 产品类型:
    固定电阻器
  • 电阻器数量:
    1
  • 表面贴装电阻器容差:
    1%