位置:首页 > IC中文资料 > 335PGM050M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
335PGM050M
105째C 7mm Height Low Profile Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:414.26 Kbytes Page:2 Pages
ILLINOISCAPACITOR
335PGM050M
7mm Height, General Purpose, 1000 hours
文件:214.77 Kbytes Page:2 Pages
ILLINOISCAPACITOR
335PGM050M
Radial Lead Low Profile
文件:131.93 Kbytes Page:1 Pages
335PGM050M
Small size ??7mm Height
335PGM050M
335PGM050M
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CDE
335PGM050M产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    3.3 µF
  • VoltageDC:
    50V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -55°C
  • MaxTemp:
    105°C
  • LoadLife:
    1
  • RippleCurrent:
    24 mA @ 120 Hz
  • ESR:
    50.24 Ω @ 120 Hz
  • Diameter:
    4mm
  • Length:
    7mm
  • LeadSpacing:
    1.5mm