位置:首页 > IC中文资料 > 335MSR100K
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
335MSR100K
Epoxy Dipped Radial Lead Metallized Polyester Film Capacitors
文件:380.48 Kbytes Page:3 Pages
ILLINOISCAPACITOR
335MSR100K
Radial leaded metallized polyester film capacitors
文件:238.53 Kbytes Page:2 Pages
ILLINOISCAPACITOR
335MSR100K
Small size ??Self Healing ??Low Cost
文件:213.33 Kbytes Page:2 Pages
335MSR100K
封装/外壳:径向 包装:卷带(TR) 描述:CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL 电容器 薄膜电容器
CDE
335MSR100K
FILM, PAPER-FILM CAPACITORS
CDE
335MSR100K产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    3.3 µF
  • VoltageDC:
    100V
  • VoltageAC:
    63V
  • ESR:
    536 mΩ
  • dV/dt:
    10
  • RippleCurrent:
  • MinTemp:
    -55°C
  • MaxTemp:
    125°C
  • Tolerance:
    -10%/+10%
  • LoadLife:
    2
  • Width:
  • Height:
    20mm
  • Length:
    22.5mm
  • Thickness:
    12mm
  • Diameter:
  • LeadSpacing:
    20mm