位置:首页 > IC中文资料 > 335MKP275KH
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
335MKP275KH
Class X2 Radial Lead Metallized Polypropylene Capacitors
文件:399.71 Kbytes Page:3 Pages
ILLINOISCAPACITOR
335MKP275KH
Small size ??Safety Agency approved ??Metalized Polypropylene
文件:346.54 Kbytes Page:3 Pages
ILLINOISCAPACITOR
335MKP275KH
335MKP275KH
封装/外壳:径向 包装:散装 描述:CAP FILM 3.3UF 10% 310VAC RADIAL 电容器 薄膜电容器
CDE
335MKP275KH
FILM, PAPER-FILM CAPACITORS
CDE
FILM, PAPER-FILM CAPACITORS
335MKP275KH产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    3.3 µF
  • VoltageAC:
    310V
  • VoltageDC:
  • Tolerance:
    -10%/+10%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    110°C
  • dV/dt:
    120
  • Length:
    31mm
  • Thickness:
    15.5mm
  • Width:
  • Height:
    29mm
  • LeadSpacing:
    27.5mm