位置:首页 > IC中文资料第225页 > 33063AP1
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
丝印代码:33063AP1;DC-to-DC CONVERTER CONTROL CIRCUITS 1.5 A, Step-Up/Down/Inverting Switching Regulators The MC34063A Series is a monolithic control circuit containing the primary functions required for DC−to−DC converters. These devices consist of an internal temperature compensated reference, comparator, controlled duty cycle oscillator with an ac | ONSEMI 安森美半导体 | |||
丝印代码:33063AP1;1.5 A, Step?뭊p/Down/ Inverting Switching Regulators 文件:159.88 Kbytes Page:13 Pages | ONSEMI 安森美半导体 | |||
丝印代码:33063AP1;1.5 A, Step?뭊p/Down/ Inverting Switching Regulators 文件:1.19079 Mbytes Page:15 Pages | ONSEMI 安森美半导体 | |||
丝印代码:33063AP1;1.5 A, Step-Up/Down/ Inverting Switching Regulators 文件:1.19079 Mbytes Page:15 Pages | ONSEMI 安森美半导体 | |||
DC-to-DC Converter Control Circuits SILICON MONOLITHIC INTEGRATED CIRCUIT
| MOTOROLA 摩托罗拉 | |||
1.5 A, Step?뭊p/Down/ Inverting Switching Regulators 文件:159.88 Kbytes Page:13 Pages | ONSEMI 安森美半导体 |
33063AP1产品属性
- 类型
描述
- 型号
33063AP1
- 制造商
Motorola
- 功能描述
33063 MOT 93 SB-160
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
ON |
DIP8 |
3676 |
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票! |
ON |
24+/25+ |
原装正品现货库存价优 |
21+ |
PDIP-8 |
只做原装,质量保证 |
MC33063AP1 |
25+ |
23+ |
NA |
正纳10年以上分销经验原装进口正品做服务做口碑有支持 |
DIP8 |
只做原厂原装正品终端客户免费申请样品 |
24+ |
PDIP-8 |
十年沉淀唯有原装 |
25+ |
原装 |
24+ |
N/A |
全新原装正品,现货销售 |
原装现货!可长期供货! |
33063AP1芯片相关品牌
33063AP1规格书下载地址
33063AP1参数引脚图相关
- 51单片机
- 500t
- 485接口
- 3q1
- 3g汽车
- 330IB7C
- 330HR3C
- 330F2X
- 330F1X
- 330B-P
- 33095X
- 3308A
- 3306UF