位置:首页 > IC中文资料 > 315D12FR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
315D12FR
Single & Dual Output DC/DC Converter
文件:183.52 Kbytes Page:4 Pages
MAKE-PS
DESCRIPTIONS The 300WFR series 3 watts power modules are high efficiency, low profile dc-dc converters that operate over a wide input voltage range of 4.5 - 9 VDC, 9 - 18 VDC, 18 - 36 VDC and 36 - 72 VDC and provide precisely regulated output voltages of 3.3V, 5V, 12V, 15V, ±5V, ±12V and ±15V.